Apie

Tai naujas, dar šiuo metu tik kuriamas projektas, startupas, kuris bus skirtas pateikti naujienas ir informaciją įvairiausia tematika, kaip mokslas, technologijos, IT, verslas, pramogos, ekonomika, įvairios kitos industrijos, ekologija, plėtra, alternatyvioji energetika, naujausi mūsų civilizacijos pasiekimai ir atradimai, jos vystymasis, teigiamos vystymosi kryptys ir tendencijos, kaip ir šių teigiamų vystymosi krypčių ir tendencijų populiarinimas Lietuvoje.

Aš galiu tai!

Puslapis yra orientuotas į teigiamas viso pasaulio ir mūsų šalies vystymosi kryptis, konstruktyvių sprendimų paiešką, o ne į egzistuojančių problemų eskalavimą ar kritiką.

Misija

Be naujienų, šio puslapio misija yra siūlyti visuomenei konstruktyvius sprendimus, kaip spręsti vienas ar kitas problemas, pasitelkiant visų pasaulio šalių praktiką ir atradimus, skatinant ir raginant šių naujovių įgyvendinimą ir plėtrą Lietuvoje.

Mūsų manymu, jeigu egzistuoja problema, daug efektyviau yra sutelkti visas pajėgas į šios problemos sprendimo paiešką, nei gaišti veltui laiką, ieškant kaltų ar dar daugiau eskaluojant konkrečią problemą, kaip ir tokiu būdu apkraunant visuomenės sąmonę nevaisingais apmąstymais.

Dėl to, pagrindinis puslapio orientyras yra konstruktyvių sprendimų paieška, pasitelkiant visos mūsų civilizacijos atradimus ar jau senai pamirštą praeities praktiką.

Nauda verslui

Šis projektas padės populiarinti ir vystyti Lietuvos verslą, komercinius projektus, paslaugas ar prekes, kaip ir teigiamus, konstruktyvius socialinio marketingo trendus ar idėjas, ypatingai galinčias pakeisti mūsų pasaulį į geresnę vietą mums visiems.

Puslapyje numatoma galimybė talpinti įmonių ar socialinio marketingo reklamą, kaip ir galimybė publikuoti komercinį turinį, kad jūsų verslas galėtų efektyviau plėstis ir kuo daugiau potencialių vartotojų sužinotų apie jūsų prekes ar paslaugas.

Nauda žmonėms

Šiuo metu, mūsų šalyje yra daug gabių, įvairiai išsilavinusių žmonių, kurie šiandieną gan sunkiai suduria galą su galu. Puslapio planuose, gavus pakankamai lėšų iš komercinės reklamos ar kitų investicijų, iš jų užtikrinus pačio puslapio plėtrą ir gyvybingumą, jį kuruojančių žmonių pragyvenimą, taip pat sukurti sąlygas ir aukščiau išvardintiems žmonėms užsidirbti ar pragyventi.

Jeigu jūs esate gabus, mėgstate rašyti ar galbūt versti užsienio dienraščių straipsnius ar užsiimti kita publicistika (pvz. vaizdo įrašai), jaučiate aistrą ar hobį puslapyje gvildenamai tematikai – mes tokiems žmonėms stengsimės sudaryti sąlygas bendradarbiauti su mumis. Žinoma, šiuo metu tai tik startupas ir jam dar reikia laiko ir lėšų, kad išpopuliarėti, kad šis projektas sugebėtų išsilaikyti, kaip ir net galbūt sukurtų darbo sąlygas jums, kad ir jūs galėtumėte užsiimti jūsų mėgstama veikla.

RašymasŠį puslapį kuria tokie patys entuziastai, jaučiantys aistrą rašymui, kaip galbūt ir jūs.

Planuojamas bendradarbiavimo pobūdis yra dirbti nuotoliniu būdu, internetu, kas reiškia, kad tokia veikla galės užsiimti ir žmonės, kurie turi visai kitą užsiėmimą, pvz. darbą. Mūsų manymu, rašymas, tai kūrybinė veikla, kuri priklauso ir nuo nuotaikos ir nuo įkvėpimo, dėl ko daug efektyviau yra pasitelkti nepriklausomus rašytojus, nei stengtis be jokio atodūsio dirbti „gamyklinio konvejerio“ principu.

Savanoriška galimybė prisijungti prie šio projekto

Taip pat, mes ieškome ir savanorių rašytojų, freelancerių, kurie galbūt norėtų prisijungti prie šio projekto, parašyti ar išversti kokį straipsnį ar naujieną, tokiu būdu prisidedant prie šio projekto augimo, kuris vėliau, mes tikimės, aprūpins dalį žmonių darbu, kaip ir prisidės prie teigiamų pokyčių, bei verslo plėtros Lietuvoje. O verslo plėtra, tai juk irgi naujos darbo vietos!

Rašytojams ar žurnalistams, rašymas, tai jų reputacijos, vardo kūrimas ir kuo daugiau nuopelnų tame esate pasiekęs, atitinkamai jus vertins ir potencialūs darbdaviai ar užsakovai.

Visi jūsų parašyti ar išversti straipsniai, nesvarbu ar savanoriškai ar atlikti komerciniu pagrindu, šiame puslapyje turės jūsų autorystę. Prie kiekvieno jūsų straipsnio bus informacija apie jus, kaip apie autorių, su visomis jūsų nurodytomis nuorodomis, į jūsų Facebook, LinkedIn, Youtube, Google+  ar kitus socialinius tinklus, kas savaime populiarins jus ir prisidės prie jūsų, kaip rašytojo ar žurnalisto reklamos ir reputacijos.

Puslapio taisyklės

Šiame puslapyje yra vengiama liesti, bet kokių politinių ar politinių partijų, rinkimų, vidaus, užsienio politikos ar korupcijos, kaip ir karų, karinės įtampos temų ar problemų gvildenimo.

Tai apolitizuotas projektas, kuris nėra susijęs su politika, nepriklausomai nuo einamosios situacijos šalyje ar pasaulyje!

Taip pat, šiame puslapyje yra nepageidaujama prastos ar neskaidrios reputacijos prekių ar paslaugų komercinė reklama, kaip ir nepageidaujama ne kokybiškai atlikta reklama, kas gali pakenkti mūsų puslapio reputacijai.

Kaip ir bus vengiama agresyvių reklamos kampanijų, pvz. „poltergeistų“ – įvairių „pop up“ aplikacijų, kurios uždengia beveik visą puslapio turinį ir agresyviai, bei įkyriai trukdo lankytojui jį pasiekti, kas stipriai erzina ir atbaido web puslapio lankytojus.

Šviesa

Pasaulio ir mūsų šalies žiniasklaidoje šiuo metu ir taip yra gvildenama ir nevaisingai eskaluojama daugybė problemų ar nelaimių, vien dienraščiams tokiu būdu siekiant populiarumo ir didesnių reklamos pardavimų. Mes nepageidaujame tapti dar vienu tokiu dienraščiu.

Priešingai, mes norime tapti lyg „šviesa“ šioje „tamsoje“, kur žmogus galėtų pailsėti nuo to, ką neigiamo rašo kiti dienraščiai, kur skaitytojai galėtų atrasti pozityvias ir konstruktyvias tendencijas ir būdus, spręsti susidariusias problemas ar situacijas, kad padėtis pasaulyje, šalyje ir mūsų gyvenime, gerėtų į labiau teigiamą!

Puslapio administracija pasilieka sau teisę, bet kada keisti šiuos nuostatus.
– Pagarbiai, puslapio administracija.