Iš pirmo žvilgsnio, tai eilinis medis, tačiau jeigu į jį įsižiūrėti iš arti, jis greičiausiai jus nustebins. Visas šio kūrinio paviršius yra padengtas labai kruopščiais ir didelio detalumo drožiniais. Tai miniatiūriniai žmogeliukai, gyvūnai, pastatai, laivai ir net per visą kūrinio ilgį tekanti upė.

Zheng Chunhui, tai žymus Kinijoje medžio drožinėtojas. Jis ketverius metus laiko kūrė šį kūrinį, kuris kaip ilgiausias drožinys pasaulyje, pateko į Gineso rekordų knygą. Šis kūrinys yra 12,286 m. ilgio, 3,075 m. aukščio ir 2,401 m. pločio.

Palei upę per Čingming festivalį

Tai labai garsios Kinijoje ir visame pasaulyje panoramos „Palei upę per Čingming festivalį“ reprodukcija ant medžio. Ji dar yra vadinama kaip kinų „Mona Liza“. Čingming festivalis, tai mirusiųjų pagerbimo šventė, kuri kiekvienais metais, balandžio 4–5 dienomis vyksta Kinijoje.

Originalus kūrinys yra ritinio pavidalo ir 5,25 metrų ilgio panorama, kurioje vaizduojamas kasdieninis įvairių socialinių sluoksnių žmonių gyvenimas senovinėje Kinijoje. Jis buvo sukurtas daugiau kaip prieš 800 metų, Songų dinastijos laikotarpyje ir dėl to yra laikomas labai didelės istorinės svarbos.

Reprodukcijos

Šio kūrinio reprodukcijų buvo ir prieš tai, tačiau ši reprodukcija yra laikoma įspūdingiausia. Šiame sudėtingame kūrinyje, viskas pavaizduota iki labai smulkių detalių: valtys, tiltai, pastatai ir net 550 išdrožinėtų žmonių.

Prieš tai sukurtose reprodukcijose, buvo naudojami ir vėlesnių Mingų ar Čingų dinastijų elementai. Tai gan tipiška šiuolaikinių Kinijos menininkų praktika – atkartoti savaip senovinius meno kūrinius.

Dėl to Chunhui reprodukcija ir yra tokia išskirtinė, kadangi joje nebuvo naudojama jokių kitų elementų, pvz., iš dabartinių laikų.