Daugelis PK žaidėjų, greičiausiai turi tam specialiai skirtas kompiuterių konfigūracijas, su galingais vaizdo procesoriais (GPU), kaip pvz. NVIDIA, AMD Radeon ir pan. Tačiau pasaulyje egzistuoja ir nemažai kompiuterių (tame tarpe ir nešiojamų), su pagrindinėje plokštėje integruotais, Intel vaizdo procesoriais. Paprastai tai daugiau ofiso reikmėms, o ne žaidimams, skirtos kompiuterių konfigūracijos.

Pasak PCMag, nemažai žmonių ir su tokiais kompiuteriais, bando žaisti kompiuterinius žaidimus. Tačiau, norint ant jų paleisti „padoresnį“ kompiuterinį žaidimą, iki šiol tekdavo nemažai vargti, su Intel vaizdo procesoriaus grafiniais nustatymais, ko rezultate ši bendrovė nusprendė pašalinti šį rankinį konfigūravimą, kad vartotojui netektų su tuo kankintis. Vietoj to, jie atnaujino savo grafinių procesorių tvarkykles, jose realizuodami automatinę konfigūraciją, priklausomai nuo startuojamo kompiuterinio žaidimo.

Nauja „Intel Graphics“ tvarkyklė (nuo 15.65 versijos), jau turi tokią realizuotą funkciją, jos beta versiją, kuri bandys, priklausomai nuo kompiuterinių žaidimų, automatiškai konfigūruoti Intel integruotų video lustų optimalius nustatymus.

Ši tvarkyklė išleista su tokių žaidimų, kaip  Age of Empires: Definitive Edition and Final Fantasy XII: The Zodiac Age HD palaikymu. Taip pat ir jau seniau palaikomais: Battlefield 1, Battlefield 4, American Truck Simulator, Call of Duty WWII, Destiny 2, DOTA 2, Grand Theft Auto V, League of Legends, Overwatch, ar World of Tanks.

Kad pasinaudoti šia galimybe, reikės bent 6 kartos Intel Core procesoriaus.

Kai kurie žaidimai bus apriboti, tik aukštesnių kartų konfigūracijomis. Pavyzdžiui: Kingdom Come: Deliverance, Street Fighter V: Arcade Edition ar Metal Gear Survive, kaip Intel anonsuoja, bus palaikomi tik ant Iris Pro Graphics sistemų.