Apsipirkimas prekybos centruose gali būti erzinantis ir varginantis dalykas, ypač jeigu jums tai ne prie širdies. Vienas Kinijos prekybos centras nusprendė pasiūlyti savotišką šios problemos sprendimo būdą, skirtą visų pirma tiems vyrams, kurie savo žmonas lydi į prekybos centrus, nors ir to nemėgsta.

Vyrų saugyklos

BBC teigimu, kinai tai pavadino „vyrų saugyklomis“ (angl. husband storage pods). Tai lyg dideli stikliniai konteineriai, kuriuose yra įrengtos patogios kėdės ir kur galima rasti didelį devintojo dešimtmečio laikų kompiuterinių žaidimų pasirinkimą.

Šiuo metu lankymasis tokiose saugyklose yra nemokamas. Tačiau bendrovė planuoja šią savo paslaugą apmokestinti. Kinų web puslapio The Paper teigimu, šios saugyklos yra populiarios, nors ir turi keletą trūkumų, didžiausias iš kurių greičiausiai yra oro kondicionavimo trūkumas. Įsivaizduokite: jūs sėdite stiklinėje dėžėje, žaisdami kompiuterinius žaidimus ir per jūsų kūną varva prakaitas.

Taip pat, kodėl neįrengus šiuose saugyklose ir gaivinančių gėrimų ar užkandžių pardavinėjimo automatų. Nors tada tektų priprasti ir prie riebaluotos žaidimų įrangos.

Pliusai ir minusai

Žmonių nuomonės šiuo klausimu Kinijoje išsiskyrė. Iš vienos pusės, tai skatins sutuoktinius kartu lankytis prekybos centruose, bet iš kitos pusės, kokia prasmė eiti kartu į prekybos centrą, jeigu sutuoktinis vistiek „išnyks“ tokioje stiklinėje dėžėje.