Pramogų robotai
Pramogų robotai

Prancūzijoje atvėrė duris pirmieji sekso lėlių viešieji namai, skirti tiems, kas nori praleisti savo laisvalaikį Paryžiuje, sekso lėlių kompanijoje.

Šiuose namuose galima susipažinti su Lili, Sofija ar Kim, keliomis čia dirbančiomis, šių namų silikoninėmis merginomis, kurios dar yra vadinamos, kaip „Xdolls“ ir kurios negi turi savas paskyras internete.

Pramogos

Kaip teigia The local, valanda laiko, praleista su viena iš šių lėlių, kainuos 89 eurus, 149 eurai už dvi valandas ir 19 eurų, pageidaujant virtualios realybės priedo. Kaip ir yra atskira paslauga, net ir poroms. Taip pat, savininkai reikalauja iš lankytojų ir užstato, tam atvejui, jeigu jie jas sugadintų.

Kiek pranešama, į šiuos viešuosius namus, paprastai užsukti neina. Apsilankymas yra rezervuojamas iš anksto, internetu. Savininkų teigimu, tai nėra tiesiog pasyvios ir nejudančios lėlės, bet atitinkamų pramogų robotai, kurie jų manymų yra net „geresni lovoje“, nei tikri žmonės. Pasak jų, šios lėlės yra intensyviai prižiūrimos, valomos ir prieš naudojimą ir po jo.

Verslas

Šiuo metu, pasaulyje populiarėja ši verslo rūšis. Tai ne pirmieji tokie viešieji namai, su tokioms pramogoms skirtais robotais. Tokias paslaugas jau galima rasti: Geitshede, Anglijoje; Dortmunde, Vokietijoje; Amsterdame, Olandijoje.

Dar nėra gerai žinoma, ar tai labai pelningas verslas. Tačiau jis gali įtakoti prostitucijos pasaulyje mažėjimą, mažinti venerinių ligų plitimą ir pan. Tokie pramogų robotai yra pakankamai brangūs ir tai yra didoka investicija į verslą, kaip ir jų priežiūra, apranga ir t.t…